Mój ulubiony film" oraz „W krainie wodnych zwierząt"

W dniu 3 i 4 listopada dzieci z klas trzecich ze świetlicy zorganizowały wraz z opiekunem p. Malwiną Rząsą zajęcia dla swoich kolegów i koleżanek. Tematem zajęć było: „Mój ulubiony film" i „W krainie wodnych zwierząt". Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali ciekawostek na powyższe tematy, wdawali się w dyskusję. Po zajęciach odbyły się quizy, gry, loteria z nagrodami i konkursy plastyczne. Dla wygranych przewidziane były drobne upominki w postaci słodyczy. Zajęcia te będą niezapomniane, ponieważ koleżanki aby podkreślić tematykę zajęć przebrały się za filmowe postacie.

Więcej zdjęć w galerii