DZIEŃ GÓRNIKA U PIERWSZAKÓW W ŚWIETLICY

Dnia 4 grudnia u pierwszaków ze świetlicy był górnik p. Grzegorz Gorzyński zaproszony przez wychowawczynię grupy p. Bożenę Szarek. Ciekawie opowiadał o trudnej i niebezpiecznej pracy pod ziemią. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści o "Skarbniku"i zadawały mnóstwo pytań dotyczących  pracy górników . Zakończenie spotkania miało charakter uroczysty, pan G. Gorzyński poczęstował wszystkie dzieci czekoladowymi cukierkami.

Bożena Szarek

Więcej zdjęć w galerii