W grudniu odbył się Miejsko-Gminny Konkurs Plastyczny "Szopka Bożonarodzeniowa". Organizatorem konkursu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chojnowie. Uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo dobry wynik. Klasy IIIa i IVa zajęli pierwsze miejsca. Przy przygotowywaniu pracy na konkurs klasa IIIa pracowała pod okiem pań: Elwiry Kądziołki (mama jednego z uczniów) oraz Marii Lepki (wychowawca). Dziewczynki z klasy IVa  - Małgosia Mażuchowska, Nicola Ginda i Julka Bojda przygotowywały pracę wraz z opiekunem - panią Anną Grabek (nauczyciel plastyki). Wychowawcą  klasy IVa jest pani Justyna Dziubak-Sobiechowska.