Z okazji święta patrona szkoły uczniowie klasy III b przygotowali miłą  niespodziankę swoim rodzicom i rodzeństwu zapraszając wraz wychowawczynią Grażyną Kośnik na inscenizację  pt . "Siedmiu krasnoludków i królewna Śnieżka". Licznie zebrani widzowie gromko oklaskiwali młodych aktorów.

Z tą samą inscenizacją trzecioklasiści zawitali do swoich młodszych koleżanek i kolegów z Przedszkola Miejskiego nr 1 wzbudzając zainteresowanie i radość. Była to nie tylko okazja do sprawienia przyjemności przedszkolakom, ale również do promowania naszej szkoły w środowisku.

więcej zdjęc w galerii