W ramach projektu indywidualizacji nauczania „Każdy ma prawo do sukcesu" realizowanego w klasach I-III prowadzone są zajęcia języka angielskiego rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych. W zajęciach tych uczestniczy ośmioro uczniów klas III,               a prowadzi je p. Aneta Czapska. Zajęcia odbywają się we wtorki.

Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach, które są jeszcze atrakcyjniejsze dzięki pomocom zakupionym z funduszy projektowych – dzięki programom multimedialnym, grom językowym, planszom dydaktycznym czy też zestawom PUS. Wszystko to pomaga uczniom wzbogacić ich znajomość języka angielskiego oraz poszerzyć zainteresowanie tym przedmiotem.

Uczniowie wykonują też projekty tematyczne, które zostały zgromadzone na wystawie, którą cała społeczność szkolna oglądała z zainteresowaniem.

więcej zdjęc