OTWARCIE WYSTAWY POŚWIĘCONEJ JANUSZOWI KORCZAKOWI

"POZWÓL DZIECIOM BŁĄDZIĆ I RADOŚNIE DĄŻYĆ DO POPRAWY"

"BEZ POGODNEGO, PEŁNEGO  DZIECIĘSTWA CAŁE ŻYCIE JEST KALEKIE"

"NIE MA DZIECI - SĄ LUDZIE"

JANUSZ KORCZAK

W dniu 19 marca uczniowie naszej szkoły wraz z dyrekcją  i opiekunami  byli na  otwarciu wystawy poświęconej naszemu patronowi Januszowi Korczakowi. Prace uczniów zostały wystawione w Galerii Młodych w Miejskiej Bibliotece w Chojnowie. W uroczystości uczestniczyli: Inspektor do spraw Oświaty, Kultury i Zdrowia, większość przedstawicieli chojnowskich szkół, były dyrektor szkoły, pracownicy biblioteki miejskiej i szkolnych, administrator portalu www.chojnow.pl.

Pani dyrektor E. Borysewicz przedstawiła postać naszego patrona cytując jego mądre słowa oraz omówiła działania związane z Rokiem Korczaka.

Prace naszych uczniów można oglądać do końca maja.

Kilka zdjęć pozyskano dzięki uprzejmości portalu www.chojnow.pl

Więcej zdjęć w galerii