Uczniowie klas trzecich ze świetlicy z wizytą w Przedszkolu nr 1 w Chojnowie

Dnia 30.03.2001r. uczniowie z klas trzecich ze świetlicy szkolnej wraz z wychowawcą Malwiną Rząsa odwiedzili Przedszkole nr 1 w Chojnowie. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalno – artystyczne: taniec do muzyki Michel Tello „Ai Se Eu Te Pego", piosenkę świetlicową, która w konkursie piosenki świetlicowej zajęła pierwsze miejsce. Kulminacyjnym punktem były dwa przedstawienia o prawach dziecka pt: „Kopciuszek", „Czerwony Kapturek". Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały i słuchały starszych kolegów, nagradzając ich licznymi brawami. Wszyscy spędzili mile i atrakcyjnie czas.

Więcej zdjęc w galerii     E.R