KONKURS CZYTELNICZY

PT. „KRÓL MACIUŚ I"

DLA KLAS CZWARTYCH

26 kwietnia odbył się zespołowy konkurs dla klas czwartych ze znajomości książki pt. Król Maciuś I" zorganizowany przez bibliotekarkę p. E. Rusiecką. Pytania były związane z treścią oraz z autorem książki J. Korczakiem patronem naszej szkoły. Komisja w składzie: pedagog szkolny p. Maria Pura, Urszula Suchodolska oceniała zadania wykonywane przez zespoły z klas       czwartych.

Uczniowie otrzymali w nagrodę dyplomy, słodycze i kalendarze od firmy BIG FORM p. S. Rokusa.

Wyniki konkursu:

I miejsce – kl. IV a