Wyjazd do Osady Danieli w Zamienicach

27.04.2012 r. dzieci z klas trzecich wraz z opiekunem Mawiną Rząsa udali się na majówkę do Osady Danieli w Zamienicach. W Osadzie czekało na dzieci wiele przygód i niezapomnianych wrażeń. Pani Bogusia – właścicielka osady pokazała nam  zwierzęta, które tam mieszkają. Atrakcją była jazda ciągnikiem z przyczepą w pole i obserwowanie danieli, które dzieci same  karmiły.  Po zwiedzaniu dzieci skakały  na trampolinie i  zjeżdżały z dmuchanego zamku. Na zakończenie piekliśmy przy ognisku kiełbaski.

Dziękujemy za opiekę p. Katarzynie Rup – mamie Oliwi i naszej praktykantce Katarzynie Rybie

Wiecej zdjęc w galerii                 E.R