KONKURS CZYTELNICZY

(szerokość: 190 / wysokość: 274) "O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ"

5 czerwca 2012 r.  w czytelni odbył się konkurs czytelniczy dla klas trzecich  pt. "O psie, który jeździł koleją", przeprowadzony przez bibliotekarke p. Elżbietę Rusiecką. Po części pisemnej, uczniowie odpowiadali na wylosowane przez siebie pytania. Dzieci biorące udział w konkursie wykazały się dobrą znajomością lektury Romana Pisarskiego. Nagrody książkowe wręczyła uczniom p. dyrektor Elżbieta Borysewicz, ktora przeprowadziła z zwycięzcami  konkursu miłą rozmowę na temat psów.

Wyniki konkursu:

I miejsce  - Maciej Saja kl. III b