KONIEC WAKACJI!

WITAJ SZKOŁO!

Kalendarz roku szkolnego 2012/13

Niebawem znów zabrzmi dźwięk dzwonka, otworzą się sale lekcyjne, korytarze zapełnią po brzegi ...

Czas chwycić długopis w dłoń, otworzyć podręcznikowe karty i pełni zapału ruszyć do pracy.

Rok szkolny  2012/2013 rozpocznie się 3 września 2012r. o godz. 9.00 w naszej szkole. Trwać będzie aż do 28 czerwca 2013 roku, kiedy oficjalnie zakończą się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

Szóstoklasiści sprawdzian napiszą 4 kwietnia 2013 r.

Przerwa świąteczna, do której wszyscy uczniowie już od pierwszych dni września odliczają dni rozpocznie się 23 grudnia, a potrwa do końca roku. Kolejnym czasem na dłuższy odpoczynek będą ferie zimowe – w naszym województwie (dolnośląskie) rozpoczną się 28 stycznia, a potrwają do 10 lutego 2013r. Pod koniec marca (28 dnia) rozpocznie się krótka, wiosenna przerwa świąteczna – potrwa do 2 kwietnia 2013 r.

Już niedługo – 29 czerwca 2013 r. ponownie rozpoczną się wakacje. (szerokość: 216 / wysokość: 201)

DO ZOBACZENIA W PONIEDZIAŁEK 3 WRZEŚNIA.

E.R