II a na wycieczce w Juraparku w Krasiejowie

W zeszły poniedziałek 24.09.2012 uczniowie klasy II a wraz z wychowawczynią i rodzicami wybrali się na wycieczkę do Jura Parku do Krasiejowa koło Opola.

Podczas pobytu dzieci zwiedziły ścieżkę edukacyjną z modelami ponad 200 dinozaurów. Weszły też do Pawilonu Paleontologicznego, gdzie znajdują się zabezpieczone kości dinozaurów, które można oglądać przez przeszkloną podłogę.

Miały też okazję przejechać się kolejką w "Tunelu czasu" i obejrzeć film pt.: "Powstanie świata" z niesamowicie realistycznymi efektami. Duże wrażenie na dzieciach zrobiło tez Oceanarium z ciekawymi okazami zwierząt wodnych.

Po przejściu ścieżką edukacyjną, uczniowie mieli też możliwość spędzenia czasu  w Parku Rozrywki, gdzie znajdują się liczne karuzele, a także kolejka szynowa,  basen z kulkami, zjeżdżalnia oraz szereg instalacji przypominających ścianę wspinaczkową czy pajęczą sieć. A wszystko to w bajecznym prehistorycznym otoczeniu.

Z wycieczki dzieci przywiozły dużo ciekawych pamiątek, a także bagaż niezapomnianych wrażeń.

Więcej zdjęć w galerii         E.R