NIECODZIENNY GOŚĆ W KLASIE I C

 

   W czwartek 22 listopada klasę I c odwiedzili czworonożni goście. Były to dwa pieski - mały szczeniaczek i piesek, który przeszedł specjalne szkolenie dla psów, chomik i królik. Obcowanie ze zwierzętami było dla dzieci ogromną radością. Mogły z bliska przyjrzeć się swoim gościom i pogłaskać je. 

 

  (szerokość: 750 / wysokość: 562)

  

     (szerokość: 190 / wysokość: 142) (szerokość: 190 / wysokość: 142) (szerokość: 190 / wysokość: 142)  (szerokość: 190 / wysokość: 142) 

 

Od właścielek czworonogów - pań" B. Luberdy, A. Smitiuch, B. Krakowskiej, B. Szarek dowiedziały się, jak należy dbać o swoich pupili. Widziały też, jak niektóre zwierzątka, przebywając w nieznanym sobie otoczeniu wtulały się w swoich właścicieli szukając w ten sposób poczucia bezpieczeństwa. Była to dobra lekcja podczas której dzieci zrozumiały, że zwierzątko to nie zabawka i tak samo jak człowiek odczuwa strach, ból, głód i pragnienie. Ma prawo do życia w godnych warunkach. Każdy, kto chce mieć w domu zwierzątko, musi się najpierw zastanowić, czy będzie dobrym odpowiedzialnym właścicielem.

 

 

  (szerokość: 750 / wysokość: 562)

 

  (szerokość: 750 / wysokość: 562)

 

  (szerokość: 750 / wysokość: 562)

                                                                                                                                             Więcej zdjęć w galerii                       E.R

BEZPIECZNYCH I POGODNYCH WAKACJI!!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie