WYSTAWA "MOJE HOBBY"

Koło Przyjaciół Biblioteki wraz z bibliotekarką  p. E. Rusiecką zorganizowało w czytelni wystawę pod hasłem: „Moje hobby". Była ona jednym z zadań realizowanych w bibliotece. Uczniowie klas 2 – 6 przynieśli do biblioteki  swoje skarby na dwa tygodnie.  Celem wystawy było zaprezentowanie zbiorów gromadzonych przez naszych uczniów oraz stworzenie możliwości pokazania się dzieci ze swojej dobrej strony i zaistnienia w szkole. Zwrócenie uwagi na to, że warto mieć jakieś hobby, ponieważ wiążą się z tym same korzyści takie jak dobrze zagospodarowany i miło spędzony czas wolny oraz duży zasób wiedzy i umiejętności z danej dziedziny. Wystawie towarzyszyła dobra zabawa a różnorodność kolekcji udostępnionych przez naszych uczniów była dowodem oryginalnych zainteresowań dziewcząt i chłopców. Kamil Uroda opowiedział koleżankom i kolegom o wędkowaniu, o rybach. Dowiedzieliśmy się od niego jakie ryby są w naszej rzece, jakie są rodzaje karpi. Pani dyrektor E. Borysewicz przed wręczeniem dyplomów i drobnych upominków opowiedziała dzieciom o minerałach, które znajdowały się na wystawie i skarbach, które można znaleźć w górach, na polu oraz o tym, że także ma  hobby. Zachęciła wszystkich do gromadzenia i dzielnia się z innymi swoimi zainteresowaniami.

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

Więcej zdjęć w galerii                               E.R