SPOTKANIE AUTORSKIE W BIBLIOTECE

W dniu 7 grudnia bibliotekarka p. E. Rusiecka zaprosiła na spotkanie z dziećmi chojnowską twórczynię poezji i prozy dla dzieci i dorosłych – p. Małgorzatę Krzywdę. Zaproszony gość rozpoczął imprezę od przedstawienia siebie. Nawiązując do wykonywanego przez wiele lat zawodu p. Małgosia zaprezentowała na początku dwa wiersze „Biblioteka", „Prośby książki". Następnie opowiadała o swoich dzieciach, dla których napisała większość utworów. Po czym odczytała dwie kołysanki, „Baśń o księżniczce Dąsalinie" oraz wierszyki o porach roku i opowieści „Baba Jaga opowiada".

Spotkanie zakończyła pytaniami. Każda prawidłowa odpowiedź była nagradzana gwiazdą z papieru wykonaną techniką orgiami przez p. Małgorzatę Krzywdę. Na pożegnanie i pamiątkę miłego spotkania dzieci zostały obdarzone przez naszego gościa pięknymi zakładkami wykonanymi także techniką orgiami.

Impreza przebiegała w miłej i pełnej ciepła atmosferze.

Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęc w galerii