"CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM - CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"

10 stycznia w bibliotece szkolnej wicedyrektor p. B. Miler-Kornicka czytała uczniom klasy III a baśń wielkopolską J. Porazińskiej pt. "O dwunastu miesiącach".

Uczniowie  zapoznali się z życiorysem Janiny Porazińskiej oraz jej twórczością. Po wysłuchaniu fragmentów tekstu  odpowiadali na pytania dotyczące treści.

Słuchacze gromkimi brawami  podziękowali  gościowi za przybycie , a Julia Zieleń w imieniu klasy  wręczyła pani wicedyrektor dyplom z podziękowaniem za piękne czytanie.

Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze, a uczniowie stwierdzili , że czytanie pobudza wyobraźnię.

Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)