21 stycznia w SP4 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu. Wzięli w nich udział uczniowie z klas od pierwszej do szóstej. Celem tych zawodów było wyłonienie mistrzów szkoły w pływaniu oraz drużyny na zawody międzyszkolne. Najważniejsze było jednak to, że wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły mogli sprawdzić swoje możliwości i umiejętności pływackie. Zorganizowane zostały wyścigi indywidualne oraz sztafeta 4 x 25 metrów (dla klas III-VI). Oto wyniki zawodów (w klasach V i VI):

KLASY SZÓSTE

dziewczęta

I miejsce - Aleksandra Kuźniarz z klasy VIa,

II miejsce - Joanna Mróz z klasy VIb,

III miejsce - Izabela Wilegucka i Żaneta Sambor z klasy VIb.

KLASY SZÓSTE

chłopcy

I miejsce - Szymon Rąbkowski z klasy VIb,

II miejsce - Kamil Saja z klasy VIb,

III miejsce - Mikołaj Mietelski z klasy VIc.

KLASY PIĄTE

dziewczęta

I miejsce - Marta Sobiechowska z klasy Vb,

II miejsce - Adrianna Kapral z klasy Vb,

III miejsce - Pola Rokus z klasy Vb.

KLASY PIĄTE

chłopcy

I miejsce - Krystian Mendel z klasy Vc,

II miejsce - Michał Szumilas z klasy Vc,

III miejsce - Emil Giersok z klasy Vc.

Nowa zakładka ("zadania") w ENGLISH FOR EVERYONE.
                      "Typy inteligencji a sposoby uczenia się" w zakładce WSPIERANIE UZDOLNIEŃ. Przeczytaj świetne rady jak łatwiej i skuteczniej się uczyc