Wizyta żołnierza w świetlicy u pierwszaków

W styczniu na zaproszenie p. Malwiny Rząsy, dzieci ze świetlicy klas pierwszych odwiedził zawodowy żołnierz p. Damian Budz. Zebraliśmy się na małej sali gimnastycznej, gdzie uczniowie zostali zapoznani z trudną  pracą zawodowego żołnierza – snajpera.

Pan Damian przeprowadził pokazową musztrę, w której wszyscy uczestniczyliśmy z ogromną powagą i zdyscyplinowaniem. Następnie zobaczyliśmy odzież letnią i zimową, którą noszą żołnierze w czasie służby, a także zakładaliśmy pod czujnym okiem pana Damiana maski gazowe.

Na zakończenie żołnierz pokazał nam dobry kamuflaż, który świadczy o profesjonalizmie żołnierza i jest kluczowym składnikiem efektywności bojowej całego oddziału.

(szerokość: 375 / wysokość: 562) (szerokość: 375 / wysokość: 562)

Więcej zdjęc w galerii