WARSZTATY WIELKANOCNE W MUZEUM

W dniu 05.03.2013 uczniowie klas drugich ze świetlicy wraz z wychowawcami udali się na Warsztaty Wielkanocne do Muzeum Regionalnego w Chojnowie. W tym roku zajęcia prowadziła p. Justyna Koziar, która pokazała dzieciom jak wykonuje się kraszanki techniką drapankową, jedną z najstarszych obok techniki malowania woskiem. Dzieci obejrzały również pisanki wykonane na jajach strusich, kaczych, kurzych i gęsich. W ramach warsztatów wykonywały kolorowe palmy i zabawne kurczaczki z włóczki. Zajęcia dzieciom bardzo się podobały  i do szkoły wracały w pogodnych nastrojach. Dziękujemy za mile spędzony czas!

Dorota Chopkowicz

(szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 375 / wysokość: 248)

Więcej zdjęć w galerii