Wystawa prac naszych uczniów

w Miejskiej Bibliotece Publicznej

"Każdy ma prawo do sukcesu"

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w dniu 13 lutego odbyło się otwarcie wystawy pt. „Każdy ma prawo do sukcesu". Przez dwa miesiące będzie można oglądać  prace uczniów z naszej szkoły tworzonych w ramach projektu „Każdy ma prawo do sukcesu". Dzieła młodych, utalentowanych chojnowian zdobić będą przez najbliższe tygodnie „Galerię Młodych" Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie.

Autorami prac są: Julia Wołoszyn, Klaudia Kańczuga, Maria Słupińska, Wiktoria Rutkowska, Aleksandra Cawrycz, Adrianna Osiadacz, Hanna Chopkowicz, Oliwia Rup, Miłosz Cichocki, Filip Górnicki, Bartłomiej Kamiński, Zuzanna Kosińska, którzy pod kierunkiem pani Grażyny Kośnik,  realizowali się podczas  działań plastycznych.  Prace, które znalazły się na wernisażu powstały na zajęciach w ramach projektu „Każdy ma prawo do sukcesu".
Działania te miały rację bytu dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej udzielonego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zajęcia plastyczne były jedną z form przewidzianych w ramach programu. Część prac plastycznych, które stworzone zostały w ramach projektu „Każdy ma prawo do sukcesu" przekazane zostały do Niebieskiego Parasola, aby ubarwić ściany ośrodka. Niektóre z dzieł młodych twórców sprzedawane były przy okazji festynów szkoły.

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców do  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie, gdzie można obejrzeć i podziwiać wystawę prac młodych twórców z naszej szkoły.

Dzięki uprzejmości portalu www.chojnow.pl

Foto:  www.chojnow.pl

(szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 375 / wysokość: 248)

(szerokość: 375 / wysokość: 248)  (szerokość: 375 / wysokość: 248)

Więcej zdjęć w galerii

Gratulacje dla uczniów i p. Grażyny Kośnik!