PODSUMOWANIE WSPÓŁPRACY EKOLOGICZNEJ

(szerokość: 190 / wysokość: 106)26 kwietnia 2013r. grupa świetlicowa z klas drugich pod opieką pani Bożeny Szarek wzięła udział w zorganizowanej przez Gimnazjum nr 2 akcji pn. „ Listy dla Ziemi". Spotkanie w auli szkoły przebiegało pod znakiem dobrej zabawy. Najpierw w dużym skupieniu , pod czujnym okiem gimnazjalistów i pani Bożeny Szarek uczniowie pisali listy, potem przyszła pora na prezentację ,przygotowanego specjalnie na tę okazję, przedstawienia pn. „ Ekokapturek". Prawie 100 – osobowa publiczność w ciszy i skupieniu śledziła losy „Ekokapturka".

Gromkie brawa które rozległy się na zakończenie starczyły za recenzję krytyków teatralnych. Organizatorzy umilali spotkanie wesołą piosenką turystyczną, nie zabrakło także słodkiego poczęstunku .

26 kwietnia to także podsumowanie stałej współpracy grupy świetlicowej pod opieką pani Bożeny Szarek z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Bo przecież wiadomo, że „ RAZEM MOŻEMY WIECEJ" szczególnie w zakresie ekologii.

Bożena Szarek