Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Piosenki jak mosty"

15 maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie odbył się Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Piosenki jak mosty". W konkursie tym brali udział uczniowie z chojnowskich podstawówek, a także ze szkół w Krzywej i Okmianach. Naszą szkołę reprezentowały Hania Chopkowicz oraz Dominika Pawłowska z klasy IV B. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę zespołu Kartina and the Waves „Walking on sunshine". Uczestników oceniało jury w składzie: pani Mirosława Spes z SP nr 3, pani Aneta Czapska z SP nr 4 oraz pani Lucyna Obłój z SP w Krzywej. Po wysłuchaniu 24 wykonawców, zarówno w kategorii indywidualnej, jak i zespołowej, jury miało twardy orzech do zgryzienia, ponieważ konkurencja była bardzo wyrównana i rywalizacja przebiegała na bardzo wysokim poziomie. Uczennicom naszej szkoły udało się „wyśpiewać" II miejsce w kategorii zespołowej. Gratulujemy!