Cała Polska czyta dzieciom

29 maja w bibliotece szkolnej uczniowie z klas I d, III c i III a w ramach programu "Cała Polska czyta dzieciom wysłuchali fragment pięknej bajki Holly Webb o zaginionej kotce Pusi, która rozpaczliwie pragnie mieć własny dom, tak jak jej bracia i siostry, ale najwyraźniej nikt jej nie chce. Pewnego dnia na farmie pojawia się Ela. Od razu zakochuje się w Pusi i prosi mamę, by pozwoliła jej zabrać kicię, ale mama nie chce kota w domu. Tak zaczyna się książka pt. "Zagubiona w śniegu". Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali czytanego tekstu, a następnie malowali kociątko.

(szerokość: 375 / wysokość: 281)  (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 500)          (szerokość: 375 / wysokość: 500)

Więcej zdjęc w galerii                                   E.R