Akcja „DZIECI CZYTAJĄ DZIECIOM" w I c

W klasie I c dobiega końca akcja „DZIECI CZYTAJĄ DZIECIOM", która ma formę konkursu. Uczniowie samodzielnie wybierają, przygotowują i wzorowo czytają swoim koleżankom i kolegom wiersze, bajki, opowiadania itp. Jest to następstwo akcji „RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM". To właśnie m.in. od swoich rodziców pierwszaki uczyły  się pięknego czytania. Już dziś ogłaszamy, że zdecydowaną faworytką i zwyciężczynią konkursu jest DEBORA LUBERDA. Kolejni nagrodzeni uczniowie to: Zuzanna Bajek, Aleksandra Wolska, Martyna Skrzynecka, Karol Tomaszewski. Nagrody niespodzianki zostaną wręczone na koniec roku szkolnego.

Więcej zdjęć w galerii                                                                    E.R