Dnia 14 października odbył się I Czwórkowy Marszobieg z Okazji Dnia KEN, w którym uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, rodzice i dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4. W ten sposób uczczono święto wszystkich pracowników oświaty. O godz. 9.45 – po uroczystym apelu – cała społeczność szkolna przeszła do Parku Piastowskiego, gdzie odbył się marszobieg. Trzeba przyznać, że wszystkim, a zwłaszcza dzieciom, podobał się ten sposób świętowania. Na zakończenie uczniowie przy tradycyjnym okrzyku „Korczakowcy – Hej!" wypuścili w powietrze balony napełnione helem. Impreza mająca na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz integrację całej społeczności szkolnej, była tak udana, że z pewnością stanie się kolejną tradycją „Czwórki".

więcej zdjęc w galerii