JESIENNA BIŻUTERIA

W październiku w świetlicy szkolnej odbył się konkurs na „Jesienną biżuterię". Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na piękno jesiennej przyrody, rozwijanie wyobraźni, pomysłowości i aktywności twórczej dzieci poprzez tworzenie biżuterii.

Uczniowie z żołędzi, kasztanów, koralików jarzębiny, liści stworzyli piękne korale, bransoletki, kolczyki i bukiety.

Oceny prac dokonało powołane jurii w składzie: Urszula Suchodolska, Elżbieta  Rusiecka. Uczniowie w nagrodę otrzymali dyplomy.

Po rozdaniu dyplomów każdy uczeń zaprezentował swoją jesienną biżuterię na sobie.

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

E.R