Podsumowanie akcji "Daj złociaka na zwierzaka"

 

                   W październiku klasa VI a przeprowadziła kolejną akcję "Daj złociaka na zwierzaka". W tym roku formy zbierania datków były bardzo urozmaicone, np loteria fantowa, stoisko z przekąskami, malowanie twarzy, sprzedaż zabawek. Uczniowie zebrali aż 1242 zł. Gromadzili też karmę, koce i kołdry. Do akcji przyłączyli się także uczniowie z Gimnazjum nr 1 dzięki pani Ewie Wołoszyn, która tę inicjatywę rozpropagowała w swojej szkole.

                 Dary oraz pieniądze zostały przekazane pani prezes Fundacji "Stacyjka Maltusia", Aleksandrze Czechowskiej. Pani Ola odwiedziła naszą szkołę, opowiadała o swojej fundacji i oczywiście bardzo  dziękowała.

                  Klasa VIa również serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję lub ją wspierali.(szerokość: 750 / wysokość: 750)(szerokość: 750 / wysokość: 562)

(szerokość: 750 / wysokość: 456)

(szerokość: 750 / wysokość: 1333)

(szerokość: 750 / wysokość: 421)

(szerokość: 750 / wysokość: 421)


DRODZY RODZICE PROSIMY O CODZIENNE KONTROLOWANIE ZAPISÓW W DZIENNIKU ELEKTRONICZNYM W KTÓRYM ZAMIESZCZANE SĄ INFORMACJE I ZADANIA PRZYGOTOWANE DLA UCZNIÓW. DYREKTOR I NAUCZYCIELE
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie