AKCJA LETNIA TPD 2017

ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ

Kolonie rozpoczynają się 24 czerwca i przeznaczone są dla dzieci w wieku od 8-15 lat. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci organizuje wypoczynek w Międzyzdrojach, Darłowie [lipiec-sierpień], Szklarskiej Porębie, Karpaczu i Kudowie Zdroju [sierpień] oraz za granicą we Włoszech.

Należność można wpłacać już w ratach od lutego br.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ KAŻDEGO TURNUSU

1. Międzyzdroje – Ośrodek "Andromeda", ul. Myśliwska 43, 72-500 Międzyzdroje
2. Kołobrzeg – Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. Zbigniewa Herberta Społeczne Towarzystwo Oświatowe ul. Jedności Narodowej 58a, 78-100 Kołobrzeg
3. Karpacz – Ośrodek "Morion", ul. Nad Łomnicą 7, 58-540 Karpacz
4. Szklarska Poręba – Dom Wczasów Dziecięcych i Promocji Zdrowia, ul. Chopina 6, Szklarska Poręba
5. Włochy – Camping Gianola, Formia
6. Kudowa Zdrój – Hotel Uzdrowiskowy St. George, ul. Kościuszki 180, 57-350 Kudowa Zdrój

Aby zapisać dziecko na kolonię należy zadzwonić pod numer 76 72 45 109 lub wysłać e-mail: tpd.legnica@wp.pl z prośbą o zarezerwowanie miejsca oraz podać:
- turnus jaki Państwa interesuje,
- pełne dane dziecka,
- dowód wpłaty zaliczki
- numer telefonu kontaktowego.

Po karty kwalifikacyjne na kolonie należy się zgłosić do naszej siedziby al. Orła Białego 2 w Legnicy. TPD oferuje 10% zniżki w opłacie za kolonie letnie krajowe dla dzieci z rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny wydaną przez Gminę Legnica. Istnieje możliwość dofinansowania dla rodzin o trudnej sytuacji materialnej.

Zaliczkę na kolonie w wysokości 200 zł na kolonie w Polsce oraz 400 zł na kolonie zagraniczne należy wpłacać w terminie tygodnia na konto: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Legnicy Bank Zachodni WBK 83 1090 2066 0000 0001 1972 8118.
TYTUŁ PRZELEWU: imię i nazwisko dziecka, turnus, miejscowość kolonii.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 76 724-51-09, koordynator Wojciech Kozłowski.