PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI TPD

W OKRĘGU LEGNICKIM

20 czerwca w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy odbyło się uroczyste podsumowanie działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z okręgu legnickiego. Nagrody i wyróżnienia otrzymały najprężniej działające oddziały.

KOŁO PRZYJACIÓŁ DZIECI przy Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie zajęło II miejsce w konkursie na Najaktywniejsze Koło TPD działające w środowisku miejskim w roku szkolnym 2016/2017.

Prezes Oddziału Okręgowego p. Kazimierz Pleśniak złożył na ręce przewodniczącej serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za zaangażowanie i aktywną pracę społeczną na rzecz dzieci potrzebujących.

Gratulacje należą się również najmłodszym Wolontariuszom, którzy swoją życzliwością i bezinteresowną pomocą przysłużyli się do osiągnięcia sukcesu koła.

Aleksandra Halikowska