X Przegląd Zbiorów Młodych

Kolekcjonerów i Hobbystów

Oddział Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy organizuje X Przegląd Zbiorów Młodych Kolekcjonerów i Hobbystów, na który zaprasza w dniu 03 marca 2018 r. w godz. 9:30 - 12:30 do C.H. Galerii Piastów w Legnicy przy ul. Najświętszej Marii Panny 9.

Przewidujemy atrakcyjne nagrody dla ponad 20 osób: bony towarowe (300 zł za I miejsce, 200 zł za II, 100 zł za III miejsce), wejściówki do Play City, nagrody rzeczowe i wyróżnienia, a dla zwycięzcy dodatkowo puchar. Przyznana zostanie także nagroda publiczności. Wszyscy uczestnicy otrzymają plakietki okolicznościowe i dyplomy uczestnictwa oraz słodki poczęstunek.

W przeglądzie może wziąć udział kolekcjoner w wieku 6-19 lat, który zgłosi do 23 lutego 2018r. swój udział (wszystkie kolekcje za wyjątkiem znaczków pocztowych) podając imię, nazwisko, adres, wiek, szkołę, do której uczęszcza, telefon i opis kolekcji na adres tpd.legnica@wp.pl.

Aranżacja stoiska we własnym zakresie (organizator udostępnia: stół, podesty, ławy oraz pufy na mniejsze kolekcje). Ekspozycję można przygotowywać od godz. 9:00. Prosimy o rzetelną weryfikację kolekcji.

Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie 15 zł od zgłaszającego na konto O/O TPD Legnica lub oświadczenie, że wpłata zostanie dokonana w dniu imprezy do godziny 10:00. Pieniądze zostaną przeznaczone na częściowe pokrycie kosztów organizacji imprezy. W wyjątkowych sytuacjach uczestnicy mogą zostać zwolnieni z opłaty. W takiej sytuacji prosimy o złożenie podania wraz ze zgłoszeniem.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 76 724 51 09.

Aleksandra Halikowska