WYNIKI KONKURSU TPD

„Ja i moja rodzina w niepodległej Polsce"

Na konkurs organizowany przez Koło TPD przy Szkole Podstawowej w Krzywej wpłynęło 228 prac, wykonanych przez uczniów klas I-VII ze szkół podstawowych oraz innych ośrodków oświatowych.

Komisja konkursowa, kierując się kryteriami określonymi w regulaminie konkursu, nagrodziła 55 prac.

Wyróżnienie z naszej szkoły otrzymała:

Magdalena Dziembulak – kl. II C

Wyżej wymienionych laureatów zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się na Festynie Rodzinnym

20.05. 2018 r. o godz. 14:30, przy Szkole Podstawowej w Krzywej.

Jury i organizatorzy dziękują dzieciom za wykonanie pięknych prac. Słowa podziękowania kierują również do wychowawców i nauczycieli, którzy zachęcili swoich uczniów do udziału w konkursie.

Aleksandra Halikowska