WyglÄ…da dobrze

Walentynkowy Kiermasz Słodkości

W dniu 14 lutego obchodzimy Walentynki – Å›wiÄ™to, podczas którego okazujemy sobie sympatiÄ™, serdeczność i miÅ‚ość. Klasy VII b i VII c postanowiÅ‚y z tej okazji umilić dzieÅ„ spoÅ‚ecznoÅ›ci szkolnej, organizujÄ…c Walentynkowy Kiermasz SÅ‚odkoÅ›ci. 14 lutego w budynku Gimnazjum nr 2 i 15 lutego w budynku SP4 uczniowie mogli zakupić sÅ‚odkie przysmaki z walentynkowymi „sercowymi" akcentami. Można byÅ‚o spróbować ciast, ciasteczek, galaretek i babeczek.  Uczniowie nie zapomnieli też o specjalnej oprawie w postaci balonów w ksztaÅ‚cie serc i girland, które maÅ‚y przypominać o obchodzonym Å›wiÄ™cie.

Zgodnie z ideÄ… Walentynek okazywania sobie życzliwoÅ›ci i sympatii dochód ze sprzedaży sÅ‚odkich przysmaków zostanie przekazany na cel charytatywny – dla potrzebujÄ…cej rodziny z gminy Chojnów na zakup niezbÄ™dnych Å›rodków.

DziÄ™kujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie kiermaszu oraz pomoc w jego przeprowadzeniu, a także spoÅ‚ecznoÅ›ci szkolnej za zainteresowanie.

Klasy VII B i VII C z wychowawczyniami:

p. IwonÄ… NowickÄ… i p. AnetÄ… CzapskÄ…

więcej zdjęć w galerii