XI Przegląd Zbiorów Młodych Kolekcjonerów
i Hobbystów w dniu 23.03.2019

Oddział Okręgowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy organizuje XI Przegląd Zbiorów Młodych Kolekcjonerów i Hobbystów w dniu 23.03.2019 (sobota)przewidywany czas rozpoczęcia imprezy od 10:30-13:00 w C.H.Galerii Piastów w Legnicy ul Najświętszej Marii Panny 9. Ekspozycję można przygotowywać od godz. 9:00: 10:30.Od 10:30 rozpocznie się zwiedzanie stanowisk ze zbiorami i ocena prac przez jury. Autor zbiorów powinien przygotować się do ustnego przedstawienia zbiorów . Jury przy ocenie ekspozycji będzie brało pod uwagę oryginalność zbioru, wielkość kolekcji, czas kolekcjonowania i sposób przedstawienia.

W przeglądzie może wziąć udział kolekcjoner w wieku 6-19 lat (przekroczenie wieku może dotyczyć tylko osoby niepełnosprawnej), który zgłosi do swój udział podając imię, nazwisko, adres, wiek, szkołę, do której uczęszcza, telefon i opis kolekcji.

W tym roku stawiamy na innowacyjność z uwagi na nową edycję i atrakcyjne nagrody I miejsce – 300 zł, II miejsce – 250 zł, III miejsce – 150 zł oraz  trzy wyróżnienia po 100 zł, a także nagrody rzeczowe. Aranżacja stoiska we własnym zakresie (organizator udostępnia: stół, podesty, ławy oraz pufy na mniejsze kolekcje). Prosimy o rzetelną weryfikację kolekcji.

Wszyscy uczestnicy otrzymają plakietki okolicznościowe i dyplomy uczestnictwa. Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie 15 zł od zgłaszającego na konto O/O TPD Legnica. Pieniądze zostaną przeznaczone na częściowe pokrycie kosztów organizacji imprezy. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 76 724 51 09.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy O/Miejskiego TPD (tpd.legnica@wp.pl ).

wiek

klasa