Kolejny  sukces  naszej szkoły i I miejsce

Bartosza Ptasznika ucznia kl. V c

w Miejskim Konkursie Recytatorskim  „ PEGAZIK".

„ Nie o to chodzi , by złapać króliczka , tylko , by go gonić ", ale Bartkowi udało się złapać króliczka .Te słowa pochodzące z prozy recytowanej  przez niego z fragmentu pt. „W pogoni za króliczkiem " , który napisała Dorota Suwalska i doskonała recytacja przygotowana pod kierunkiem p. Klaudii Dominiak zapewniła Bartkowi  w czwartek  28 lutego 2019 r. w Domu Schrama I miejsce w XXIV miejskim etapie Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego  „ PEGAZIK"  . Rywalizował z 6 uczniami  w kategorii młodsi kl. IV – VI .Jednak  Jury w składzie : p. Krystyna Kalagasidis   i p .Stanisław Horodecki zdecydowało się nagrodzić właśnie Bartka Ptasznika z SP Nr 4 . To  I miejsce w konkursie zapewniło mu zakwalifikowanie się do etapu powiatowego , który odbędzie się w marcu . Życzymy Bartkowi i jego opiekunowi artystycznemu powodzenia i trzymamy kciuki!

Więcej zdjęć w galerii                wst. E.R