„MegaMisja"

Grzegorz Kasdepke jest autorem  książek dla dzieci i może odwiedzić naszą szkole!  Jedną z ostatnich zadań była możliwość zapoznania  dziennikarza, z celem zajęć  „MegaMisji". Uczestnicy przygotowali dla naszego gościa wiele pytań dotyczących pracy dziennikarza oraz kilka słów o zdobytych już misjach i doświadczeniach . Sympatyczna Pani Katarzyna Burzminska- dziennikarka gazety chojnowskiej i portalu chojnów. eu sumiennie odpowiadała na wszystkie zadane pytania oraz sama z dużym entuzjazmem pytała uczestników Mega Misji o zdobyta wiedzę i umiejętności w celu  napisania artykułu o naszym wyzwaniu z Warszawy.
                                        Bardzo dziękujemy za przybycie gościa.

E.R