„Pierwszaki pięknie czytają".

(szerokość: 190 / wysokość: 253)W dniu 22 marca 2019 r. uczniowie klas pierwszych zostali zaproszeni do udziału w międzyklasowym konkursie „Pierwszaki pięknie czytają". Do czytelni przybyli przedstawiciele klasy I a, I b, I c i I d. Każdą klasę reprezentowali uczniowie, którzy zdaniem swoich wychowawczyń, koleżanek i kolegów pięknie czytają. Uczestnicy konkursu zaprezentowali swoje umiejętności czytając wcześniej książkę Czesława Janczarskiego pt. „Jak Wojtek został strażakiem". Komisja w składzie: p. E. Rusiecka i p. U Suchodolska miała nie lada problem, ponieważ dzieci pięknie czytały wybrane fragmenty. W dogrywce panie wybrały nieznany dzieciom tekst. Pierwszaki i tym razem pięknie sobie poradziły. Wszyscy czytali płynnie, zwracając uwagę na znaki przestankowe. Wicedyrektor p. Anna Denisiak  pogratulowała zwycięzcom i  wręczyła  dyplomy i upominki.

E.R

Wyniki konkursu: