Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny" jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. Można w nim zostać laureatem, osiągnąć wynik bardzo dobry oraz dostać wyróżnienie. Rozgrywany jest sześciu kategoriach, które obejmują następujące klasy:

Żaczek klasy 2 szkół podstawowych;
Maluch klasy 3 i 4 szkół podstawowych;
Beniamin klasy 5 i 6 szkół podstawowych;
Kadet klasy 7 i 8 szkół podstawowych;
Junior klasy III gimnazjów, I liceów i techników,
I, II, III szkół branżowych;
Student klasy II i III liceów i techników oraz IV techników.

Uczniowie naszej szkoły znów mogą się pochwalić sukcesami w tym ważnym, prestiżowym konkursie. Wyniki w  tym roku przedstawiają się następująco:

W kategorii maluch, klasy 3  -  Marcel Potoczniak  - wyróżnienie
                   maluch, klasy 4 - Krystian Sarapata -wyróżnienie oraz Eryk Podobiński - wyróżnienie
                   beniamin, klasy 5 - Zuzanna Gawron - wyróżnienie
                   beniamin, klasy 6 - Marcel Sobiechowski - wynik bardzo dobry
                   kadet, klasy 7 - Eliza Laskowska - wynik bardzo dobry, Hubert Kupczyński - wyróżnienie,
                   Wojciech Marciniszyn - wyróżnienie
                   kadet, klasy 8 - Mateusz Kłusek - wyróżnienie.
Gratulujemy matematycznym mistrzom i życzymy dalszych sukcesów!

Gratulacje należą się również:
Sebastianowi Szklarzowi, Błażejowi Klimkowskiemu, Aleksandrze Gawron (Żaczek), Franciszkowi Salastowiczowi (Maluch 4), Amelii Ratman (Beniamin 5), Dominikowi Zgrzeblakowi, Dawidowi Gawronowi (Beniamin 6), Aleksandrze Wolskiej (Kadet 7), Łukaszowi Fichtelowi, Wiktorii Rybczyńskiej (Kadet 8).