Mistrz Chomontek w SP4!

Naszą szkołę odwiedził niebywały gość- rekordzista Księgi Guinnessa, Mistrz świata w żonglowaniu piłką, a przy tym miły człowiek z serdecznym uśmiechem- Janusz Chomontek. Nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć umiejętności Mistrza, który z piłką u swego boku się chyba urodził!

Niezliczona ilość pobić piłki-głową, bokiem, nogą, w pozycji stojącej, siedzącej z przeszkodami i bez wzbudziły podziw wśród dzieci ochoczo oklaskujących przybyłego gościa. Dodatkową atrakcję stanowiły konkurencje dla uczniów którzy uzyskali cenne rady od piłkarza, a jedną zapamiętamy my wszyscy- trening czyni mistrza!

Dziękujemy za odwiedziny. Do następnego razu !

A. Korba

Więcej zdjęć w galerii    E.R