PODSUMOWANIE KONKURSU

„Bocian – niezwykły ptak i jego świat"

Na konkurs plastyczny „Bocian- niezwykły ptak i jego świat" organizowany przez Koło Przyjaciół Dzieci działające przy Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach wpłynęło 403  prac, wśród  których nagrodzono łącznie 130.

Lista osób nagrodzonych:

Szkoła Podstawowa nr 4 w Chojnowie

Lp.

Michalina Gębala

Nina Borowy

Martyna Bandziak

Julia Kasprzak

Julia Kamińska

Wręczenie nagród oraz wyróżnień nastąpi 29.05.2019 roku o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach podczas „PIKNIKU POD BOCIANIM GNIAZDEM"  na terenie przyszkolnym, na który serdecznie zapraszamy.

Ze względów organizacyjnych prosimy o przyjazd osób nagrodzonych o godzinie 10.30.

W przypadku wystąpienia niesprzyjających warunków pogodowych, wręczenie nagród odbędzie się w sali gimnastycznej.

Aleksandra Mazurkiewicz