WyglÄ…da dobrze

Mimo zbliżajÄ…cego siÄ™ koÅ„ca roku, szkolni dziennikarze podjÄ™li kolejne wyzwanie! NależaÅ‚o stworzyć kodeks etyczny dziennikarza obowiÄ…zujÄ…cy przy pracy w szkolnej redakcji. Grupa w skÅ‚adzie Ola Wolska, Julia Krakowska, Tymek Krakowski z 7c oraz Hubert KupczyÅ„ski z 7a wykonaÅ‚a w aplikacji Thinglink ZLEPKOWY KODEKS.

MÅ‚odzi dziennikarze pochwalili siÄ™, że przy tworzeniu artykułów przestrzegajÄ… okreÅ›lonych zasad, np.: sÄ… odpowiedzialni za swoje sÅ‚owa, rzetelnie przedstawiajÄ… fakty czy pamiÄ™tajÄ… o prawach autorskich. ZLEPKOWY KODEKS spodobaÅ‚ siÄ™ jury konkursowemu i nasza redakcja zajęła II miejsce!!!

Gratulacje dla redakcji i opiekunek!