Tydzień projektów - Kiermasz Słodkości

W ramach obchodów Tygodnia Projektów pod hasłem „Znam języki obce" klasa VIII c w budynku przy ulicy Konarskiego zorganizowała Kiermasz Słodkości. Na jeden dzień w piątek 27 września kawiarenka „Kanapowo" zamieniła się w angielsko – niemiecką kawiarnię. Uczniowie przygotowali cennik wypieków w języku angielskim i niemieckim oraz napisy w tych językach witające w kawiarence. Można było spróbować tradycyjnego niemieckiego jabłecznika (Apfelstrudel), amerykańskiej szarlotki (apple pie), babeczek w wersji amerykańskiej  (cupcakes) oraz brytyjskiej (muffins), a także sernika (cheese cake) czy galaretek (jelly). Uczniowie klas VII i VIII oraz nauczyciele chętnie degustowali przygotowane na ten dzień słodkości.

WST. E.R