Spotkanie z policjantami w Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie

(szerokość: 375 / wysokość: 280)Jak co roku dzieci ze świetlicy szkolnej oraz klas I uczestniczyły w spotkaniu z funkcjonariuszami policji z Komisariatu Policji w Chojnowie.

Prowadzący spotkanie zwracali uwagę, jakie reguły bezpieczeństwa należy zachować w drodze do i ze szkoły oraz poza miejscem zamieszkania. Przypomnieli zasady poruszania się po ulicy, chodniku oraz podczas jazdy rowerem.

Policjanci uczulali  na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi czy zagrożenia wynikające z obcowaniem z nieznanymi zwierzętami.

Oczywiście nie odbyło się bez pytań ze strony uczniów, które dotyczyły przekazywanych informacji, jak również innych aspektów pracy policjanta.

Uczniowie podziękowali prowadzącym za wartościową i interesującą prelekcję, zapewniając, że wynieśli z niej wiele cennych informacji.

B. W

Więcej zdjęć w galerii       E.R