"Akcja czytam codziennie"

Klasy: III a, III b, III c i III d uczestniczyły w październiku w zajęciach w bibliotece szkolnej. Aby zachęcić uczniów do systematycznego czytania  bibliotekarka  wręczyła uczniom ilustrację drzewka z miejscami na podpis rodzica i naklejki. Po zebraniu 21 podpisów dzieci zgłaszają się do biblioteki po  nagrodę niespodziankę.

W dniu 18.10.2019  nagrodę odebrała Martynka Bandziak z klasy IIIc, która uzbierała 21 podpisów rodziców i naklejek za codzienne czytanie w domu przez 20 minut. Jest to druga nagroda za wzorowe czytanie.

Elżbieta Rusiecka