Konkurs na dynię Halloween'ową

(szerokość: 190 / wysokość: 126)Wczoraj po południu na naszym holu szkolnym pojawiła się pomarańczowa wystawa dyń Halloween'owych. Dynie zostały wykonane przez klasy w ramach konkursu ogłoszonego przez Samorząd Uczniowski. Przez kolejne dwa dni będzie można podziwiać warzywa zarówno te małe jaki i ogromne, te straszne i śmieszne a nawet te świecące. Wystawa zakończy się wyłonieniem przez jury zwycięskiej, najoryginalniejszej dyni. Dla klasy, której dynia wygra przewidziano słodką nagrodę.

I.G

E.R