WyglÄ…da dobrze

Wielki sukces Przyjaciół Zwierząt!

ZakoÅ„czyÅ‚a siÄ™ zbiórka karmy dla bezdomnych zwierzÄ…t. Akcja trwaÅ‚a od 1 do 30 października. WziÄ™li w niej udziaÅ‚ uczniowie naszej szkoÅ‚y i wykazali siÄ™ wielkÄ… ofiarnoÅ›ciÄ…. ZebraliÅ›my 360 kg karmy dla kotów i psów. Trudu obliczenia wagi wszystkich datków podjÄ™li siÄ™ uczniowie kl. IV B, którzy dwie godziny porzÄ…dkowali, segregowali i sumowali wyniki. To nie koniec. Firma Sonac, która zaproponowaÅ‚a naszej  szkole taki projekt, doÅ‚oży drugie tyle karmy dla zwierzaków. Wszystkim ofiarodawcom rozdajemy upominki – gadżety od firmy Sonac. Bardzo dziÄ™kujemy za wrażliwość i zaangażowanie. Pomagajmy. JesteÅ›my odpowiedzialni za sÅ‚abszych.

Barbara SÅ‚otwiÅ„ska

więcej zdjęć w galerii