Wielki sukces Przyjaciół Zwierząt!

Zakończyła się zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt. Akcja trwała od 1 do 30 października. Wzięli w niej udział uczniowie naszej szkoły i wykazali się wielką ofiarnością. Zebraliśmy 360 kg karmy dla kotów i psów. Trudu obliczenia wagi wszystkich datków podjęli się uczniowie kl. IV B, którzy dwie godziny porządkowali, segregowali i sumowali wyniki. To nie koniec. Firma Sonac, która zaproponowała naszej  szkole taki projekt, dołoży drugie tyle karmy dla zwierzaków. Wszystkim ofiarodawcom rozdajemy upominki – gadżety od firmy Sonac. Bardzo dziękujemy za wrażliwość i zaangażowanie. Pomagajmy. Jesteśmy odpowiedzialni za słabszych.

Barbara Słotwińska