ŚWIETLICZAKI  Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU NR 1

(szerokość: 375 / wysokość: 281)W piątek 22 listopada 2019 roku dzieci z klas trzecich świetlicy szkolnej, pod opieką wychowawcy, odwiedziły Miejskie Przedszkole Numer 1 w Chojnowie. Podczas wizyty uczniowie mieli możliwość zaprezentowania przedszkolakom swoich umiejętności pięknego, płynnego czytania. Dzięki Nim nasi najmłodsi usłyszeli o wspaniałych historiach małego Tupcia - Chrupcia oraz o perypetiach Kici-Koci. Zarówno przedszkolaki z młodszych jak i ze starszych grup z zaciekawieniem słuchały każdego odczytanego słowa. Cała wizyta odbyła się w bardzo ciepłej i rodzinnej atmosferze, w konsekwencji naszego spotkania przedszkolaki obiecały odwiedzić Naszych uczniów w świetlicy szkolnej, czego realizacji mają dopilnować wychowawcy poszczególnych grup. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor, wszystkim wychowawcom oraz opiekunom a przede wszystkim przedszkolakom Miejskiego Przedszkola Nr 1 za tak wspaniale spędzony czas.

Ewelina Abel-Milanicz

Więcej zdjęć w galerii      E.R