WyglÄ…da dobrze

Hokus pokus, czary mary, czyli Andrzejki w IIB!

(szerokość: 375 / wysokość: 281)Andrzejki- magiczny w sensie dosÅ‚ownym i przenoÅ›nym czas w roku, przypadajÄ…cy na koniec listopada. W klasie IIB andrzejkowe rytuaÅ‚y znalazÅ‚y swoje miejsce- wróżby, czary, magiczne zaklÄ™cia, a przy tym oczywiÅ›cie dobra zabawa! TaÅ„ce, hulaÅ„ce, rozmaite konkurencje taneczne, Å›miechu byÅ‚o co nie miara! Choć wytÅ‚umaczyliÅ›my sobie, iż wszelkie wróżby to tylko czysta zabawa i majÄ… prawo siÄ™ nie speÅ‚nić, miny naszych dzieciaków, które dowiadywaÅ‚y siÄ™ kim bÄ™dÄ… w przyszÅ‚oÅ›ci, jak bÄ™dzie nazywać siÄ™ wybranka lub wybranek serca, kto pierwszy siÄ™ ożeni lub wyjdzie za mąż, czy ich życzenia siÄ™ speÅ‚niÄ… i wiele wiele innych- byÅ‚y bezcenne! Piski, okrzyki radoÅ›ci, a czasem nawet wyrazy sprzeciwu  wobec losu, towarzyszyÅ‚y wszystkim uczniom. DodatkowÄ… atrakcjÄ…, która szczególnie przypadÅ‚a do gustu dzieciakom, byÅ‚ sÅ‚odki stół, z którego jak na Andrzejki przystaÅ‚o, co chwilÄ™, w magiczny sposób, coÅ› znikaÅ‚o! Po tak dobrej zabawie, już nie możemy siÄ™ doczekać kolejnej klasowej imprezy!

Wychowawca Natalia Halikowska

WiÄ™cej zdjęć w galerii          E.R