MIKOŁAJKI W KLASIE II a

6 grudnia wszystkie dzieci czekały na przyjście Mikołaja, uczniowie klasy II a również. Ale jakie było ich zdziwienie, gdy zamiast jednego Mikołaja do naszej klasy przyszło Ich aż sześciu, a do tego przyjechali do nas na kładach. Radości, pozytywnych emocji i śmiechu było mnóstwo. A na rozpoczęcie tego wyjątkowego dnia uczniowie mieli również okazję obejrzeć  w chojnowskim kinie film o wymownym tytule „Jak zostać Świętym Mikołajem?". Po tych niesamowitych wrażeniach uczniowie II a będą z pewnością nadal grzeczni, by za rok znów oczekiwać odwiedzin Mikołaja.

Wychowawca

Agnieszka Barszczyk