ŚWIETLICZAKI W ŻŁOBKU

W dniu 17.12.2019r. /wtorek/ Świetliczaki z klas 2 wraz z wychowawcą świetlicy odwiedziły Żłobek Miejski w Chojnowie. Nasze Aniołki zaprezentowały swoim młodszym kolegom wspaniałe polskie kolędy i pastorałki. Wszyscy byli pod wrażeniem talentu naszych Świetliczaków. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się również stroje naszych Aniołków a przede wszystkim  ich skrzydła. Całość odbyła się w bardzo miłej świątecznej atmosferze a na koniec otrzymalismy słodkie podziękowanie. Bardzo chętnie wrócimy tam za rok z kolędą na ustach! Wszystkim Świetliczakom i ich rodzinom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie i życzymy zdrowych i pogodnych świąt!  Filmy znajdziecie Państwo na stronie żłobka.

Ewelina Abel Milanicz.

ŚWIETLICZAKI W NIEBIESKIM PARASOLU

W dniu 18.12.2019r. /środa/ Świetliczaki z klas 2 wraz z wychowawcą świetlicy odwiedziły Nìebieski Parasol w Chojnowie. Nasze Aniołki zaprezentowały naszym seniorom wspaniałe polskie kolędy i pastorałki. Wszyscy byli pod wrażeniem talentu naszych Świetliczaków. Były łzy wzruszenia, piękne przemówienia, a podczas śpiewu  na harmonijce przygrywał nam jeden z mieszkańców Niebieskiego Parasola. Dzieci spisaly się  rewelacyjnie i przyniosły wiele radości wspaniałej widowni. Całość odbyła się w bardzo miłej świątecznej atmosferze a na koniec otrzymalismy słodkie podziękowanie. Bardzo chętnie wrócimy tam za rok z kolędą na ustach! Wszystkim Świetliczakom i ich rodzinom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie i życzymy zdrowych i pogodnych świąt!

Ewelina Abel Milanicz.

ŚWIETLICZKI W PRZEDSZKOLU NR 1

W dniu 19.12.2019r. /czwartek/ Świetliczaki z klas 2 wraz z wychowawcą świetlicy odwiedziły Miejskie Przedszkole Nr 1 w Chojnowie. Nasze Aniołki zaprezentowały swoim młodszym kolegom wspaniałe polskie kolędy i pastorałki. Wszyscy byli pod wrażeniem talentu naszych Świetliczaków. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się również stroje naszych Aniołków a przede wszystkim  ich skrzydła. Całość odbyła się w bardzo miłej świątecznej atmosferze a na koniec otrzymalismy słodkie podziękowanie. Bardzo chętnie wrócimy tam za rok z kolędą na ustach! Wszystkim Świetliczakom i ich rodzinom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie i życzymy zdrowych i pogodnych świąt!  Zdjęcia znajdziecie Państwo również na stronie przedszkola. Wszystkim życzę zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie i samych szczęśliwych dni w nadchodzącym 2020 roku.

Ewelina Abel-Milanicz.

Wst. E.R