Chór Allegro z kolędą we Wrocławiu!

(szerokość: 375 / wysokość: 250)W ten świąteczny czas, jedyny taki w roku, z kolędą, życzeniami radośnie kroczymy! Trzydzieści trzy wyjątkowe osóbki, z pięknymi głosami i wielkim uśmiechem, pod batutą znakomitego muzyka, zarażają cudownym, świątecznym nastrojem, raz po raz kolejne osoby. Mowa oczywiście o naszym szkolnym chórze Allegro pod wodzą p. Zenona Chmielewskiego, którzy rokrocznie spełniają ten dobry uczynek. Zgodnie z wieloletnią tradycją, przy współpracy z Burmistrzem Miasta Chojnowa p. Janem Serkiesem, zagościliśmy we Wrocławiu- chórzyści, zespół grający, Dyrekcja SP4 oraz opiekunowie wszyscy zwarci i gotowi, by nieść świąteczną radość! Chór kolędował dla Marszałka Województwa i jego współpracowników, dla kadry z Kuratorium Oświaty oraz Wojewody i pracowników Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Publiczność wsłuchiwała się w piękne świąteczne melodie grane przez zespół instrumentalny oraz wspólnie podśpiewywała tradycyjne polskie kolędy. Gromkie oklaski, serdeczne podziękowania oraz bezlik miłych słów były najlepszą nagrodą dla naszych uczniów. Niechaj tradycja trwa, a więc do zobaczenia za rok!

Natalia Halikowska

foto: K. Burzmińska   Więcej zdjęć w galerii                       wst. E.R